Werken in de retail biedt volop kansen. Het is een wereld die nooit stilstaat en waar je je talent kunt ontdekken en ontwikkelen. De instroom in mbo-retailopleidingen daalt, waardoor er krapte ontstaat. Het project Branding Retail in het mbo-onderwijs maakt jongeren enthousiast voor een opleiding én een carrière in de retail. Speciaal voor (v)mbo-scholen hebben wij een toolkit met voorlichtingsmaterialen ontwikkeld. De toolkit ‘het begint in de winkel’ bestaat uit video’s, snippets, roll up banners en een flyer.
Voor vertoning op open dagen of in de klas is er een serie inspiratievideo’s gemaakt. Deze video’s kunnen ook op de website van de school worden geplaatst. Voor op social media zijn er snippets en natuurlijk de gave intro van de video’s.
In de inspirerende video’s neemt Jitske Schaap ons mee op een retail-reis. Zij bezoekt verschillende soorten winkels en laat jongeren aan het woord over werken in de retail, je talent ontwikkelen en carrière maken.
Voor het gebruiken en communiceren van de video’s hebben we richtlijnen opgesteld.
Download de Richtlijnen en voorwaarden voor het gebruik van de videocontent ‘Het begint in de winkel’.
Download de Richtlijn communicatie.
Wil je de open dagen of het retail-lokaal nóg meer aankleden? Zet roll up banners neer en geef de flyers mee in de stijl van ‘Het begint in de winkel’.
Download het bestand en laat de roll up banner(s) zelf drukken. We hebben 3 varianten ontwikkeld. Kies er één of zet ze allemaal neer.
Download het bestand en laat de A5-flyer zelf drukken.
Wil je meer informatie over
het project ‘Het begint in de winkel’?
Kijk op: werkindewinkel.nl/retail-opleidingen